Troy Metal ve METAL GÜVEN ailesi olarak, 1998 yılında Çanakkale’de 115 m2 kapalı alanda başladığımız serüvenimize, günümüzde Çanakkale ve İzmir Kemalpaşa OSB’de bulunan toplam 4000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerimizle devam ediyoruz. İlk günkü heyecan ve azmimizle, metal imalat, montaj ve kaynak sektöründe kaliteli ürünler ve hizmetler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Ürün kalitesini ön planda tutmanın yanı sıra, personelimizin eğitimine de büyük önem veriyoruz. Bu sebeple, ekibimizin tamamının Yeterlilik Belgeleri ve 9606 Uluslararası Kaynakçı Sertifikaları bulunmaktadır. Kalifiye ve deneyimli ekibimiz sayesinde, müşterilerimize yüksek standartlarda ve isteğe özel hizmetler sunabiliyoruz.

2020 yılı itibariyle, operasyonel yelpazemizi genişleterek, konteyner ve Tiny House üretimine de adım attık. Bu kapsamda Troy Tiny House, METAL GÜVEN çatısı altında faaliyet göstermekte ve konteyner evler üretmektedir. Almanya, Avusturya, Slovakya, Güney Kıbrıs ve Yunanistan başta olmak üzere yurt dışı pazarlara ihracat odaklı üretimlerimizi sürdürüyoruz. İnovatif ve sürdürülebilir yaşam alanları yaratma vizyonuyla, Tiny House segmentinde de kaliteli ve fonksiyonel çözümler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak, metal imalat ve montaj alanında ve konteyner ev üretiminde sınırsız çözümler sunma gayreti içerisindeyiz. Geleceğin yapılarını inşa etmek ve kalite standartlarını yükseltmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Troy Metal ve METAL GÜVEN olarak, değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle birlikte, sektöre ve ülkemize değer katmaya kararlıyız.